Brons op het Nederlands Kampioenschap ploegachtervolging

Brons op het Nederlands Kampioenschap ploegachtervolging

APELDOORN – Loe van Belle, Lance Huenders, Tristan Kool en Wouter van de Weerdhof hebben afgelopen zondag in het Apeldoornse Omnisport de 3e plek behaald op het Nederlands kampioenschap ploegachtervolging. De ploeg reed in de kwalificatie naar een 4e tijd, met ruimte voor verbetering. Dit Nederlands kampioenschap werd gehouden in de categorie junioren tot en met elite. In de kleine finale om de derde plek wist onze ploeg met 2 seconden voorsprong en een verbetering van 6 seconden ten opzichte van de kwalificatie te winnen. Onze ploeg was de eerste volledige junioren ploeg in de uitslag van dit kampioenschap.

Tags: , , , , , , , ,

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *